top of page
kobiea siedząca przy biurku

O NAS
 

Nasz zespół to grupa specjalistów, którzy łączą technologiczny zmysł z praktycznym podejściem do biznesu. Tworzymy narzędzia, które pozwalają firmom skupić się na tym, co najważniejsze, pozostawiając rutynę w rękach naszych robotów.

Jeśli jesteś gotów na biznesową rewolucję, jesteśmy tu, by Ci w niej towarzyszyć!

NASZA MISJA
 

W czasach gdy najbardziej wartościowym zasobem organizacji jest człowiek, niedopuszczalne jest by jego kompetencje marnotrawione były na powtarzalne czynności. Naszym celem jest doprowadzenie organizacji do całkowitej automatyzacji powtarzalnych procesów. Cel ten w świecie rosnącej presji kosztowej pozwoli uzyskać przewagę konkurencyjną organizacjom, które w sposób najbardziej efektywny będą w stanie wykorzystywać swój kapitał ludzki.

„Pracowników, procesy i aktywa naszych klientów traktujemy jak własne. Naszym celem jest stworzenie efektywnego środowiska współistnienia wszystkich elementów organizacji. Optymalizacja i automatyzacja procesów to sposób na osiągnięcie tego celu.”

Michał Zaremba

Co-Founder & CEO

TECHNOLOGIE
 

Do automatyzacji powtarzalnych procesów nasz zespół stosuje rozwiązania wiodących producentów oprogramowania z grupy Robotic Process Automation takich jak UiPath, AutomationAnywhere, Microsoft Power Automate. Development oprogramowania realizowany jest z wykorzystaniem technologii: .NET oraz frameworków: Angular oraz React. Wykorzystanie takich technologii pozwala na konstruowanie stabilnych i skalowalnych rozwiązań dla naszych Klientów

Opowiedz nam o Twojej firmie!

Umów się na bezpłatną konsultację i przekonaj się, jak możemy pomóc w ulepszeniu Twojego biznesu.

bottom of page