top of page
  • Automa Services

Robotic Process Automation BLOG

DUŻA DAWKA ŚWIEŻYCH INFORMACJI O ROBOTYZACJI PROCESÓW


Robotyzujemy!


Robotyzacja procesów na stałe wpisała się w obraz działania firm na całym świecie. Co raz więcej organizacji decyduje się na wdrożenie tej formy automatyzacji procesów. Firmy, które już tą przygodę rozpoczęły, widząc ogromny potencjał w tym obszarze, krok po kroku automatyzują proces za procesem.


Wraz ze świadomością biznesu istnienia rozwiązań klasy Robotic Process Automation (RPA), apetyt na robotyzacje rośnie. Co istotne rośnie też świadomość istnienia procesów w firmach. Czasem nawet tych nieudokumentowanych, rutynowych działań, które w dużym stopniu pochłaniają czas pracowników. Gdy robotyzacja pomogła w jednym miejscu, od razu pojawia się stwierdzenie: "Hej, przecież to świetnie zadziała również w procesie u mnie w dziale".


Zadziała na pewno. W większości przypadków taka diagnoza jest w pełni trafna. Należy jednak podejść do tego we właściwy sposób.


Zagadnieniem, które zaczyna być w takim momencie kluczowe jest zaplanowanie dojrzale przeprowadzonej robotyzacji przedsiębiorstwa. Mając jednego bądź kilka robotów w firmie jest nam relatywnie łatwo nad tym panować. Gdy ilość robotów i kolejnych przedsięwzięć automatyzacji rośnie, konieczne jest zadbanie o zdefiniowanie strategii robotyzacji, wdrożenie dobrych wzorców developmentu automatyzacji, zbudowanie kultury pracy i świadomości cyklu życia RPA.


I to jest właśnie celem tego bloga!


Znajdziecie tu masę informacji jak świadomie wdrażać roboty software'owe w Waszych firmach. Będziemy przedstawiali tu wszelkie nowości związane z obszarem RPA. Liczymy na Wasze wsparcie, komentarze, uwagi i spostrzeżenia!


Z góry serdecznie Wam dziękujemy!


Zespół Automa Services

70 wyświetleń2 komentarze
bottom of page