• Michal Zaremba

PrOMOCja na roboty Automa Services wspierające działanie w obliczu COVID-19
Automa Services jako jedna z pierwszych dołączyła do wsparcia walki z pandemią w ujęciu utrzymania operacyjnego działania firm i instytucji. Pisaliśmy już o tym na naszym blogu oraz na LinkedIN.


Nasza propozycja została również przedstawiona w "Zestawieniu firm wspierających walkę z pandemią koronawirusa i jej konsekwencjami" przygotowanego przez portal Robonomika.pl .


W obecnej sytuacji organizacje i firmy wspierające Klientów masowych bardzo często stają przed wyzwaniem obsłużenia znacznej ilości zgłoszeń rozmaitej maści. Bardzo często zgłoszenia te można skategoryzować i podzielić na konkretne typy spraw. Dane typy, szczególnie te, które wykazują pewną powtarzalność można zrobotyzować znacznie przyśpieszając procesowanie spraw. Daje to możliwość faktycznego obsłużenia zwiększonej ilości wniosków.


Automa Services oferuje rabat w wysokości 30% za realizację developmentu, wdrożenia i utrzymania robotów programowych (RPA) do automatyzacji procesów, których charakterystyka zmieniła się z procesów niskowolumenowych w masowe procesy wymagające szybkiego wsparcia.


Szczegółowe zestawienie znajdziecie pod tym linkiem:


https://robonomika.pl/zestawienie-firm-wspierajacych-walke-z-pandemia-koronawirusa-i-jej-konsekwencjami

8 wyświetlenia
Linki
Kontakt

info@automaservices.com

Tel: +48 22 230 20 92

Al. Szucha 2/4 lok. 24

00-582 Warszawa Polska

Social Media
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© 2020 by AutomaServices