• Michal Zaremba

Partnerska współpraca UiPath i Automa Services

Aktualizacja: maj 19
Jakość, niezawodność i skalowalność robotów programowych są podstawowym wskaźnikiem dobrze przeprowadzonej automatyzacji procesu w technologii RPA. Na te czynniki ma wpływ wiele składowych takich jak dobrze zbudowane wzorce projektowe, doświadczenie członków zespołu developerskiego RPA jak również jakość narzędzia, w którym powstaje robot programowy oraz w oparciu o które będzie on działał na środowisku produkcyjnym.


UiPath od wielu lat uznawany jest za lidera w obszarze platform Robotic Process Automation. Bardzo dynamiczny cykl wydawniczy produktu wyznacza standardy RPA na świecie a stabilny framework do budowy robotów przekłada się bezpośrednio na jakość automatyzacji.

Dzięki oficjalnemu partnerstwu UiPath i Automa Services nasi Klienci uzyskują najwyższą jakość, stabliność i skalowalność automatyzacji procesów.


Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o platformie UiPath oraz automatyzacji procesów z jej wykorzystaniem jak również bezpłatnie przetestować narzędzie (60-dniowy okres próbny) serdecznie zapraszamy do kontaktu:


Mail: info@automaservices.com

Tel: +48 22 230 20 9219 wyświetlenia
Linki
Kontakt

info@automaservices.com

Tel: +48 22 230 20 92

Al. Szucha 2/4 lok. 24

00-582 Warszawa Polska

Social Media
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© 2020 by AutomaServices