• Michal Zaremba

Gartner Top10Trends - Strategia Robotyzacji

Aktualizacja: mar 26
Gartner opublikował w tym tygodniu 10 najistotniejszych trendów rozwoju w obszarze IT/Infrastruktura/Operacje. Na pierwszym miejscu znalazło się tam zagadnienie Strategii Robotyzacji. Automa Services od początku swoich działań sygnalizuje jak istotnym elementem robotyzacji przedsiębiorstw jest właśnie przemyślana strategia. Cieszymy się, że Gartner wspiera nas w tym przekazie! Zachęcamy do lektury!


"Podczas gdy automatyzacja jest już wdrożona (w większym bądź mniejszym stopniu) w większości organizacji, częstokroć wdrożenie to nie ma na uwadze ogólnej strategii. Liderzy obszarów IT, Infrastruktury, Operacji muszą przejść na strategiczne podejście do automatyzacji.

Do 2025 r. ponad 90% przedsiębiorstw, (w porównaniu z max. 20% w chwili obecnej), będzie zatrudniało architekta automatyzacji dedykowanego do zarządzania obszarem automatyzacji przedsiębiorstwa. Jego celem będzie poprowadzenie inwestycji przez pryzmat strategii automatyzacji, zapewniając, że automatyzacja jest skalowalna do potrzeb cyfrowego biznesu i ogólnej strategii biznesowej."


https://emtemp.gcom.cloud/ngw/eventassets/en/conferences/iome9/documents/gartner-iocs-frankfurt-toptendtrends.pdf15 wyświetlenia
Linki
Kontakt

info@automaservices.com

Tel: +48 22 230 20 92

Al. Szucha 2/4 lok. 24

00-582 Warszawa Polska

Social Media
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© 2020 by AutomaServices